fbpx

Dlaczego wybrałam motyw Divi

Polecam motyw agama

Długo się zastanawiałam, który motyw wybrać Divi czy inny oraz który page builder. Czas, zanim zdecydowałam się na zakup motywu, trwał ponad 5 lat. Tak dobrze czytasz. Przez ten czas przejrzałam różne motywy, bezpłatne nigdy nie wykupiłam wersji rozszerzonej, choć byłam o krok od kupna motywu AGAMA, polecam. Korzystałam między czasie także z różnych page builderów. Czas, który poświęciłam na zmiany motywów, nie uważam za stracony. Przez cały ten czas zakładałam różne strony (różne profile i domeny). Zracji, że były to moje strony, mogłam grzebać w nich do woli.

Dało mi to możliwość przyjrzenia się jak to jest z tym WordPressem. Z tych wszystkich domen, jakie używałam, została ta, na której teraz jesteś.

Dlaczego w końcu zdecydowałam się  wybrać motyw Divi?

Zauważyłam, że aby się bardziej rozwijać muszę zobaczyć co zyskam w praktyce. Obecnie, dopiero uczę się programowania podstaw HTML oraz CSS itd. Jestem na początku mojej drogi do rozwoju w tej dziedzinie. Pytanie, czy aby stworzyć fajną stronę muszę znać się na kodowaniu. Nie, nie muszę. Zapewne znawcy kodowania, nie potwierdzą. Ponieważ to nie pierwsza moja strony mogę śmiało napisać, że jeśli poszukujesz strony, która nie wymaga zmiany w CSS, to bez problemu uzyskasz fajny efekt. To kwestia wykorzystania wtyczek, page buildera oraz wyobraźni.

Skoro tak zachwalam, to dlaczego programiści odradzają? Z racji, że jestem na początku drogi w tej dziedzinie, to mogę stwierdzić, że chodzi o działanie strony i możliwości.

Zauważyłam, że głównie chodzi o dopracowanie strony pod szybkość działania, wgrywania, a i bezpieczeństwa. choć co do bezpieczeństwa, obecnie dużo programistów posługuję się cmsami i tylko je trochę zmienia. Jeśli programista jest na początku drogi to i tak nie zauważy złych wtyczek czy innych dziur. To ważna kwestia, ale i bez kodowania można uzyskać fajne efekty. Czy w tej sytuacji, moja działa szybko? Nie jest bardzo szybko, gdyż skupiam się na treści, moje zdjęcia są dużej rozdzielczości, co bardzo obciąża.

Jednak zamierzam, to bardziej dopracować. Z racji, że nie opanowałam kodowania, trudno mi niektóre funkcję na tym etapie poprawić. Czy ja widzę problem, jak szybko działa moja strona? Obecnie nie, ale pracuję powoli nad tym.

Więc: Ja, gdy coś kupuję, dużo kalkuluję, liczy się cena i opłacalność.

Ja cokolwiek kupuję, patrzę, ile kosztuję i czy się opłaca za daną cenę tę rzecz, czy usługę zakupić. Jeśli mam do wyboru podobne rzeczy zawsze wygra tańsza. Nie liczą się dla mnie opinie. Tak  jak to jest z tym motywem DIVI i dlaczego go wybrałam więc: zakup motywu Divi, było mocno wykalkulowane. Po przejrzeniu wielu motywów ostatecznie zostały 3 rodzaje: Agama, Divi oraz Mesmerze.

Motyw AGAMA:

Motyw, który na obecną chwilę polecam wszystkim osobom, które szukają fajnego wyglądu, bez zmian w CSS — kodzie. Często bywa tak, że motyw niby fajny, ale funkcję, z których chcemy skorzystać okazują się czynne dopiero w wersji Pro. Zapewne nie jedna osoba, mająca motyw bezpłatny w stopce jest dodatkowy link do projektanta tego wyglądu. Innym problemem, brak zmiany czcionki czy koloru, kolor do ustawienia tylko w głównych tytułach, a poniżej tylko jeden. Można dużo wyliczać, wszystko zależy co nam potrzebne i czy chcemy reklamować inną firmę. Oczywiście znając się na c ss i tworzeniu motywu potomnego to nie problem.

Podsumowując, gdybym miała korzystać z motywu to zdecydowanie Agama. Można dużo funkcji wykorzystać w wersji free oraz bez problemu stworzysz własny sklep z wykorzystaniem woocommerce i elementora.

Dodatkowym plusem, jest załączona wtyczka do page builder elememnator. Na moje stronie, można obejrzeć strony z wykorzystaniem tego motywu. Jak zauważycie całkiem inne strony, kwestia wyobraźni. Obie strony są wykonane z wersji free.Polecam motyw agama

cena motyw agama

Tworzę strony na każdą kieszeń z motywem divi gratis

MOTYW MESMERIZE

Kolejnym motywem, który już miałam zakupić to Mesmerize Na początek pobrałam wersję free i zaczęłam tworzyć moją wymarzoną stronę. I nagle, okazuje się, że dużo funkcji działa dopiero po zakupie rozszerzonej wersji motywu. Dlaczego nie kupiłam, a tu zadecydował los, bardzo mi się podobało jak łatwo, było złożyć fajny wygląd. Napisałam do nich zapytałam o szczegóły. W tym momencie natknęłam się na motyw. Divi.

dlaczego zakupiłam motyw divi

Jak widać na załączonym zdjęciu, płacisz za rok używania a dodatkowo są limity na ilość stron.

Zanim otrzymałam odpowiedź na temat funkcji motywu powyżej, sprawdziłam informację dokładniej o DIVI. Minusem było brak możliwości sprawdzenia dokładnych funkcji, musiałam zakupić.

Zapytacie, no jak w ciemno zdecydowałaś się zakupić ten drogi motyw. Nie do końca, już trzy lata temu natknęłam się na ten motyw, lecz nie potrzebowałam wtedy takiej rozbudowanej strony, był to czas nauki. Tak więc zaczęłam czytać i oglądać film na you-tubie. W kolejnym etapie weszłam w cennik. I tak naprawdę, cennik zadecydował. Choć nie ukrywam, że zakupię ten motyw Mesmerize.

Polecam motyw divi

Podsumowując:

Agama plus zakup elementora, to koszt:49$ plus page builder 49$ na rok i na jedną stronę, za każdym razem trzeba zakupić nowe.

Mesmerize- koszt zakupu na dwie strony to: 67$

Divi– koszt zakupu na rok 89$ nie ma limitu, mogę tworzyć do woli, do każdej strony mam osobny klucz. w tej cenie mam motyw oraz page builder. Czyli dwa w jednym. Dodatkowo są załączone inne wtyczki, korzystam z dwóch do newslettera oraz social media. Mam pewność, że motyw współgra z page builderem. A jak z uzyskaniem pomocy.

Minus należy używać języka angielskiego, odpowiadają max  do godziny. Kontaktuje się z nimi na czacie po zalogowaniu do swojego konta u nich.

Tak więc Divi wygrało ceną i szybkością odpowiedzi.

A ty korzystasz z page buildera? Jaki motyw? Opisz proszę coś o nim w komentarzu będę wdzięczna za informację.

Zapraszam do postu na temat: Który motyw wybrać płatny czy bezpłatny.

Na obecną chwilę: 5 października, nie mam motywu DiVi, ale powrócę do niego.

Proszę udostępnij dalej, może komuś pomoże.
error0
fb-share-icon45
Tweet 12
fb-share-icon20
Dlaczego wybrałam motyw Divi

6 komentarzy do “Dlaczego wybrałam motyw Divi

  1. sama też ostatnio rozwijam bloga i aspekty, o których piszesz nie są mi obce. teraz będę szukała czegoś do stworzenia nowego szablonu 😉 wiec wpis jak znalazł

  2. „elememnator”? Chyba Elementor. 🙂

    Miałam kiedyś styczność z Mesmerize i przeżyłam minizawał, kiedy demo wywaliło mi pół strony. x)

    DIVI jeszcze nie odkryłam, ale mam w planach. Wiele osób go poleca, to na pewno świetne i potężne narzędzie to robienia swojego miejsca w sieci.

    1. Przykro mi z Twojej przygody z Mesmerize. Divi polecam, można go wielokrotnie używać. Plusem jest płacisz raz a posiadasz motyw i page builder.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Przewiń do góry