Pierwsza strona lądowania-instrukcja

Od czego zaczynamy tworząc stronę lądowania- potocznie służy do stworzenia listy na zapis subskrybentów i przenosi nas na miejsce docelowe z żądaną informacją ( sklep, oferta).
Więcej na temat MailerLite znajdziesz w moim wcześniejszym poście o newsletterach tu, 

Wymieniłam kilka ciekawych firm oferujących integrację newsletterów i stron lądowania z naszą stroną internetową.

Newsletter w mailer Lite logowanie

Od czego zaczynamy po zarejestrowaniu ( rejstrujemy się z e-maila z domeną własną)  na stronie MailerLite.

Po zalogoaniu:

Należy zacząć od stworzenia „nazwy grupy”, to dzięki temu będziemy odróżniać do kogo lub co mamy wysłać. I ile osób jest zainteresowanych danym tematem.

Tworzymy grupę odbiorców na mailer lite

Na zielonym polu mamy nazwy stron, wchodzimy  w subskrybent, w następnym etapie kliknij pomarańczowy napis dodaj grupę.

Teraz należy założyć stronę lądowania lub formularz osadzony na stronie www. W tym celu na zielonym polu kliknij  ” formularze:, potem pomarańczowy dodaj nowy. 

Tworzymy londing page w mailer lite

Jak utworzyc formularz Formularze   MailerLite

Wpisujemy nazwę, do naszej identyfikacji np. 777

Po wpisaniu nazwy i zatwierdzeniu, zostajemy przeniesieni, gdzie należy wybrać wygląd formularza i wybieramy landing Page. Otwiera nam się lista, zaznacz  do której listy mają być zapisani subskrybenci z tej strony lądowania i zatwierdź.

W następnym etapie, będziemy tworzyć naszą stronę lądowania. W każdej chwili można zmienić wygląd, tekst. Wybierz wygląd szablonu, mamy do wyboru, kilka, ale każdy możemy zmienić.

Po wyborze, danego szablonu, otwiera nam się strona edycyjna, możemy dodawać tekst, kolumny, kolory, timer- po stworzeniu zatwierdzam, gdy zaprojektujemy stronę główną oraz potwierdzającą. Jeśli się pomylisz nie ma problemu, można zawsze wrócić i naprawić błąd.

Zapisujemy i na górze zakończ edytowanie.

Przenosi nas następnie do edycji linku, po  „/ ” wpisz nazwę co będzie wyświetlane w linku. W poniższych okienkach ustawiasz sobie tagi, zdjęcie i opis jakie ma się pojawić na FB, gdy udostępnisz. Zatwierdzasz.

Pojawia się link skopiuj go i udostępniaj. W każdej chwili można zaktualizować lub pobrać ponownie. 

Londingpage, jest już gotowowe połączone z lista odbiorców. Można już reklamować dany kurs, usługę, kupony czy produkt.

To jednak nie koniec możliwości. Do listy, można dodać autoresponder, gdzie  zautomatu klient otrzymuje inne informacje, nawet za miesiąc z góry, to od Ciebie zależy jak go ustawisz.

Druga fajna opcja, możesz, tworzyć formularze osadzone na stronie, tworzysz ofertę, gdzie klient się zapisuje np. lista oczekujących na kurs.

Kolejna opcja wykorzystania MailetLite– to newsletter, z  którym zapewne nie raz się spotkałaś na stronie. Do niego, także możemy podpiąć autoresponder. Możliwości są nieograniczone to kwestia Twoich umiejętności i wyobraźni do wykorzystania tego narzędzia. A co najważniejsze, jeśli zaczynsz masz wszystko bezpłatnie.


Jeśli podobało się Tobie, proszę zostaw komentarz lub udostępnij dalej, bardzo dziękuję.

Wkótce pojawi się e-book z dokłdnymi opisami krok po kroku..

Zapisz się do naszego newslettera

Dołącz do naszej listy mailingowej, aby otrzymywać najnowsze wiadomości i aktualizacje od naszego zespołu. W zamian za zapis , otrzymasz darmowy e-book jak zacząć zarabiać on-line na własnej wiedzy.

jak zarabiać na włąsnej wiedzy on-line

Dziękuję, zapisałeś się na newsletter, odbierz swój e-book po zapisie.

Pin It on Pinterest